Beni Becerdi 2

İlk hikayemi okuyanlar beni hatırlayacaklardır. Ben Selin Berksoy şimdi size yaşadığım ama hiç pişman olmadığım bir hikayemi anlatacağım. Bu hikayeyi    deliyle yaşadığım olaydan 1 yıl sonra yaşadım. 16 yaşındaki kız kardeşimle birlikte bizi antalya`ya tatile yollaması için anneme baskı yapıyorduk,    ancak annem yazın bir çıplaklar kampından farksız olan antalya`ya bizi yollamaya hiçte niyetli değildi. Daha sonra tatil için annemden bir teklif geldi. Annem hep beraber Mersin`e teyzemlerin yanına gidebileceğimiz önerisinde bulundu. Ben bu teklifi kabul etmedim çünkü annem ve teyzem    beni ve teyzemin oğlu Kadir`i birbirimize yakıştırıyorlar ve evlenmemizi istiyorlardı.Kadir`in buna bir itirazı olduğunu zannetmiyorum çünkü ben çok beğenilen güzel  bir kızım.

Annemin ısrarları sonucu bunun sadece bir tatil olduğuna karar verip mersin`e gitmeyi kabul ettim.Teyzemler bizi çok sıcak karşıladılar. O gece yemeğimizi yeyip biraz sohpet ettikten sonra yol yorgunluğundan erkenden uyuduk. sabah ben denize girmek istediğimi ancak bir mayo almak için dışarı çıkacağımı söyleyince annem ve teyzem şort almam gerektiğini ancak altta şort olursa yüzmeme izin vereceklerini söylediler. Anneme şaşırmadım    ama teyzemin beni gelini gibi görmesi ve beni şimdiden sahiplenmesi beni rahatsız etmişti.

O sinirle mecburen şort almak için evden    çıktım. Deniz kıyafetleri satan bir dükkana girdim. Satışı bir adam yapıyordu. ben içeri girip kendime uygun bir şort ararken gözüm .    mayolara takıldı. Adam beni görmüş olacak ki elinde bir mayoyla yanıma gelip bu size çok yakışacak tam size göre deyince şort almak istediğimi söyleyemedim. Mayoyu elime alıp baktım, çok yakışacak dediği ufacık, kırmızı bir ip parçasıydı adeta. Adam şurada deneyebilirsiniz    deyince çaresiz kabine girdim üstümü çıkarıp mayoyu giydim. Aynada kendime baktım, tek kelimeyle çırılçıplaktım. Doğrusu bana bakan birinin yakışmamış demesi mümkün değildi çünkü çok seksi bir mayoydu.

Dışarıdan adamın sesi geldi “karar veremediyseniz bir erkek gözüyle nasıl göründüğünüzü söyleyebilirim.” dedi.    çaresiz o halse kabinden dışarı çıkıp adamın beni seyredip karar vermesini bekledim. adam hızlı hızlı nefes alarak çok güzelsiniz dedi. daha sonra mayoyu düzeltmek adı altında kalçamı hafifçe elliyordu, ben hiç ses çıkarmadım. Adam bunu yanlış anlamış olacakki kapıyı kilitleyip perdeleri çekti.Ben ne yapıyorsunuz deyince çok eğlenicez sesini çıkartırsan tokadı basarım deyip beni kucağına aldı ve masanın üzerine götürdü. Hemen bikinimin üstünü açıp göğüslerimi yalamaya başladı. ben yapma deyip bir yandan da yap der gibi inliyordum. adam kudurmuştu külotu da çıkarıp kalçalarımı sıkmaya başladı. Ne kadar istemiyor gibi görünsem de zevk almaya başlamıştım. Beni masanın üzerinde domaltıp kalçama girmeye başladı acıdan ve zevkten çıldıracaktım nerdeyse, artık sadece inliyordum.

Adam beni kaldırıp dudaklarımdan öpmeye başladı, göğüslerimi sıkıyor kalçamdan tutup beni kendine yapıştırıyordu. Sonra bana bakire olup    olmadığımı sordu eyer bakireyim deseydim eminim ki beni bırakacaktı, ama ben bakire olmadığımı söyleyince senin gibi güzel bir kızı bu yaşına kadar bakire bırakmazlar zaten deyip penisini ağzım uzattı. Hadi uyandır şunu da önünde tadına bakayım dedi.Hiç hoşlanmamama rağmen penisini    ağzıma alıp onu tekrar uyandırdım. Benim onun üstüne oturmamı istiyordu söylediğini yaptım.

Üstüne oturdum, benim aşağı yukarı gidip gelmemi istedi çaresiz onu da yaptım ama öyle zevk alıyordum ki artık daha hızlı gidip gelmeye başlamıştım. Adamın senimle işi bitince bana    mayoyu hediye etti ve telefonumu istedi ancak ona yanlış bir numara verip ordan ayrıldım. Teyzem beni tanısa ölürde oğluna .    almaz. isteyenler bana mesaj yollayabilir.Gönderen: S.B.

Hikayeyi beğendiniz mi ?

Oy vermek için tıklayın!

Ortalama puanı / 5. Oy sayısı:

İlk oyu sen ver dostum 🙂

Yorum yazmak yapmak ister misin?

Navigate